Kontakta personal, Västra Harg

Personal på Västra Hargs skola

Titel/plats Namn, e-post och telefon

Personalrum

070-251 60 63

Fritidshem

076-337 35 67

Klasslärare i F-3

Helena Fredriksson

helenacharlotta.fredriksson@mjolby.se

Anna Flogén

anna.flogen@mjolby.se

Klasslärare 4-6

Åsa Schaerling

asa.schaerling@mjolby.se

Malin Karlsson

malin.karlsson@mjolby.se

Textilslöjd åk 3-6

Klämmestorpsskolan

Agneta Ottosson

agneta.ottosso@mjolby.se

Trä- o metallslöjd åk 3-6

Klämmestorpsskolan

Jonas Edin

jonas.edin@mjolby.se

Idrott och hälsa åk 3-6

Klämmestorpsskolan

Martin Ström

martin.strom@mjolby.se

Lärare i fritidshem

Carolina Krusell

carolina.krusell@mjolby.se

Rektor

Åsa-Pia Svalin

asa-pia.svalin@mjolby.se

010-234 52 97

Administratör

Ann-Sofie Lundström

ann-sofie.lundstrom@mjolby.se

010-234 56 21

Skolkurator

Thomas Olsson

thomas.olsson@mjolby.se

010-234 54 28

Skolsköterska

Marie Wolving

marie.wolving@mjolby.se

010-234 52 13

Skolpsykolog

Olivia Holtz

olivia.holtz@mjolby.se

010-234 60 14

Logoped

Linnéa Cooke

linnea.cooke@mjolby.se

010-234 55 06

Specialpedagog

Helene Jonsson

helene.jonsson@mjolby.se

010-234 61 62

Skolläkare

Camilla Gårdman

camilla.gardman@mjolby.se

Skolmåltidspersonal

Petra Norrbom

010-234 68 70






Senast publicerad