Till innehållet
Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun
Bild  på Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun

Meny

Flicka som sitter i skolbänken och funderar

Utbildning & barnomsorg

Kontakta Lagmansskolan

Här finns en lista med kontaktuppgifter till lärare på Lagmansskolan samt kontaktuppgifter till övrig administrativ personal.

Lärare på Lagmanskolan

Namn

E-post

Andersson, Karin

jenny.aspemar@edu.mjolby.se

Aspemar, Jenny

jenny.aspemar@edu.mjolby.se

Berg, Elin

Elin.Berg@edu.mjolby.se

Berglund, Inga-Siv

Inga-Siv.Berglund@edu.mjolby.se

Bringemark, Michael

michael.bringemark@edu.mjolby.se

Can, Indere

Indere.Can@edu.mjolby.se

Carlsson, Henrietta

Henrietta.Carlsson@mjolby.se

Cervin, Nina

Nina.Cervin@edu.mjolby.se

Danckwardt-Lillieström, Elin

elin.danckwardt-lilliestrom@edu.mjolby.se

Davidsson, Elisabet

elisabet.davidsson@edu.mjolby.se

Ekeblad, Vania

Vania.Ekeblad@edu.mjolby.se

Eklund, Cecilia

Cecilia.Eklund@edu.mjolby.se

Ekman, Ingela Fröjd

ingela.frojd-ekman@edu.mjolby.se

Elebring, Viktoria

viktoria.elebring@edu.mjolby.se

Elfvingsson, Hans

hans.elfvingsson@edu.mjolby.se

Eriksson, Birgitta Svensk

birgitta.svensk-eriksson@edu.mjolby.se

Flodin, Catrine

catrine.flodin@edu.mjolby.se

Forsberg, Nina

Nina.Forsberg@edu.mjolby.se

Forss, Daniel

daniel.forss@edu.mjolby.se

Freij, Anna

Anna.Freij@edu.mjolby.se

Friberg, Daniel Carlsson

daniel.carlssonfriberg@edu.mjolby.se

Gudjonsson, Fredrik

Fredrik.Gudjonsson@edu.mjolby.se

Gustavsson, Sarah

Sarah.Gustavsson@edu.mjolby.se

Gånge, Anna

anna.gange@edu.mjolby.se

Hagberg, Åsa

Asa.Hagberg@edu.mjolby.se

Hansson, Michaela

michaela.hansson@edu.mjolby.se

Hennerberg, Andreas

Andreas.Hennerberg@edu.mjolby.se

Higgins, Katarina

Katarina.Higgins@edu.mjolby.se

Hoffman, Josefin

Josefin.Hoffman@edu.mjolby.se

Hultqvist, Jennie

Jennie.Hultqvist@edu.mjolby.se

Jackson, Frida

frida.jackson@edu.mjolby.se

Jahic, Mujo

mujo.jahic@edu.mjolby.se

Johansen, Urban

urban.johansen@edu.mjolby.se

Johansson, Maria

MariaK.Johansson@edu.mjolby.se

Johansson, Mattias

Mattias.Johansson2@edu.mjolby.se

Johansson, Robert

robert.johansson@edu.mjolby.se

Karlsson, Emmy

EmmyA.Karlsson@edu.mjolby.se

Krona, Anna

Anna.Krona@edu.mjolby.se

Kåhlin, Nina

nina.kahlin@edu.mjolby.se

Leek, Anna

anna.leek@edu.mjolby.se

Lindberg, Martin

martin.lindberg@edu.mjolby.se

Malmén, Linda

Linda.Malmen@edu.mjolby.se

Mellqvist, Kristina

Kristina.Mellqvist@edu.mjolby.se

Nindereye, Liliane

liliane.nindereye@edu.mjolby.se

Nordström, Charlotte

charlotte.nordstrom@edu.mjolby.se

Nyström, Lars

Lars.Nystrom@edu.mjolby.se

Odén, Susanne Zako

susanne.zako-oden@edu.mjolby.se

Olefalk, Hanna

hanna.olefalk@edu.mjolby.se

Olsson, Carin

carin.olsson@edu.mjolby.se

Paulsson, Joakim

Joakim.Paulsson@mjolby.se

Pavlovic, Sanja

sanja.pavlovic@edu.mjolby.se

Persson, Johan

johan.persson@edu.mjolby.se

Persson, Marie

Marie.Persson@edu.mjolby.se

Persson, Per

per.persson@edu.mjolby.se

Sandberg, Fredrik

Fredrik.Sandberg@mjolby.se

Sandberg, Viktor

Viktor.Sandberg@edu.mjolby.se

Selim, Liv

liv.selim@edu.mjolby.se

Sivertsen, Christel

Christel.Sivertsen@edu.mjolby.se

Susi, Eda

Eda.Susi@edu.mjolby.se

Svensk, Cecilia

cecilia.svensk@mjolby.se

Svensson, Robert

robert.svensson@mjolby.se

Svensson, Ulrika

Ulrika.Svensson2@edu.mjolby.se

Söderström, Elin

Elin.Soderstrom@edu.mjolby.se

Tuvesson, Patrick

patrick.tuvesson@edu.mjolby.se

Unemo, Maria

Maria.Unemo@mjolby.se

Wikström, Johanna

johanna.wikstrom@edu.mjolby.se

Wängström, Maria

maria.wangstrom@edu.mjolby.se

Öberg, Christer

christer.oberg@edu.mjolby.se

Kontakt


Rektor Alfa

Anna Andersson

Telefon: 0142-853 50

anna.andersson@mjolby.se

 

Rektor Beta

Joachim Stigenhed
Telefon: 0142-854 21

joachim.stigenhed@mjolby.se

 

Biträdande rektor

Peter Tollsten
Telefon: 0142-854 91

peter.tollsten@mjolby.se

 

Skoladministratörer

Lotta Nilsson
Telefon: 0142-853 93

lotta.nilsson@mjolby.se

 

Tina Karlsson
Telefon: 0142-852 62

kristine.karlsson@mjolby.se 

 

Studie- och yrkesvägledare

Nina Spång
Telefon: 0142-859 19

nina.spang@mjolby.se

 

Kuratorer

Jonatan Falklöf
Telefon: 0142-852 64

jonatan.falklof@mjolby.se

  

Skolsköterskor

Laila Sandström
Telefon: 0142-852 56

laila.sandstrom@mjolby.se

 

Lisa Eriksson
Telefon: 0142-852 69

lisa.eriksson@mjolby.se