Kontakta Lagmansskolan

Här finns en lista med kontaktuppgifter till lärare på Lagmansskolan samt kontaktuppgifter till övrig administrativ personal.

Ledning och övrig personal

Titel

Namn, e-post och telefon

Rektor Alfa

Anna Bäckbom (tidigare Andersson)

anna.andersson@mjolby.se

0142-853 50

Rektor Beta

Joachim Stigenhed

joachim.stigenhed@mjolby.se

0142-854 21

Biträdande rektor

Peter Tollsten

peter.tollsten@mjolby.se

0142-854 91

Skoladministratör

Lotta Nilsson

lotta.nilsson@mjolby.se

0142-853 93

Skoladministratör

Tina Karlsson

kristine.karlsson@mjolby.se 

0142-852 62

Studie- och yrkesvägledare

Nina Spång

nina.spang@mjolby.se

0142-859 19

Kurator

Jonatan Falklöf

jonatan.falklof@mjolby.se

0142-852 64

Skolsköterska

Laila Sandström

laila.sandstrom@mjolby.se

0142-852 56

Skolsköterska

Lisa Eriksson

lisa.eriksson@mjolby.se

0142-852 69

Lärare på Lagmanskolan

Namn

E-post

Alm, Kenneth

kenneth.alm@mjolby.se

Andersson, Abby

abby.baizuraandersson@edu.mjolby.se

Andersson, Karin

karin.andersson@edu.mjolby.se

Avelöv, Alexander

alexander.avelov@mjolby.se

Blomkvist, Mattias

mattias.blomkvist@edu.mjolby.se

Bronska, Anna

anna.bronska@mjolby.se

Can, Gabriel

gabriel.can@edu.mjolby.se

Can, Indere

indere.can@edu.mjolby.se

Danckwardt-Lillieström, Elin

elin.danckwardt-lilliestrom@edu.mjolby.se

Davidsson, Elisabet

elisabet.davidsson@edu.mjolby.se

Davour, Matz

matz.davour@edu.mjolby.se

Eglund, Johanna

johanna.eglund@gmail.com

Ekberg Karlfeldt, Jenny

jenny.karlfeldt-ekberg@edu.mjolby.se

Ekeblad, Vania

vania.ekeblad@edu.mjolby.se

Eklund, Cecilia

cecilia.eklund@edu.mjolby.se

Ekman Fröjd, Ingela

ingela.frojd-ekman@edu.mjolby.se

Elfvingsson, Hans

hans.elfvingsson@edu.mjolby.se

Eriksson Svensk, Birgitta

birgitta.svensk-eriksson@edu.mjolby.se

Flodin, Catrine

catrine.flodin@edu.mjolby.se

Forsberg, Nina

nina.forsberg@edu.mjolby.se

Forss, Daniel

daniel.forss@edu.mjolby.se

Freij, Anna

anna.freij@edu.mjolby.se

Friberg Carlsson, Daniel

daniel.carlssonfriberg@edu.mjolby.se

Gudjonsson, Fredrik

fredrik.gudjonsson@edu.mjolby.se

Gustafsson, Mattias

mattias.gustafsson@edu.mjolby.se

Gustavsson, Sarah

sarah.gustavsson@edu.mjolby.se

Gånge, Anna

anna.gange@edu.mjolby.se

Hagberg, Åsa

asa.hagberg@edu.mjolby.se

Hammarlund, Stina

stina.hammarlund@edu.mjolby.se

Hansson, Michaela

michaela.hansson@edu.mjolby.se

Heidefors, Fredrik

fredrik.heidefors@edu.mjolby.se

Hennerberg, Andreas

andreas.hennerberg@edu.mjolby.se

Hoffman, Josefin

josefin.hoffman@edu.mjolby.se

Hättelid, Inga-Lill

inga-lill.hattelid@edu.mjolby.se

Jackson, Frida

frida.jackson@edu.mjolby.se

Jahic, Mujo

mujo.jahic@edu.mjolby.se

Johansen, Urban

urban.johansen@edu.mjolby.se

Johansson, Maria

mariak.johansson@edu.mjolby.se

Johansson, Mattias

mattias.johansson2@edu.mjolby.se

Johansson, Robert

robert.johansson@edu.mjolby.se

Jonsson, Robin

robin.jonsson@mjolby.se

Karlsson, Emily

emily.karlsson@mjolby.se

Karlsson, Emmy

emmya.karlsson@edu.mjolby.se

Karlsson, Kristine

kristine.karlsson@mjolby.se

Knutsson Bolmgren, Marie

marie.bolmgren-knutsson@edu.mjolby.se

Krona, Anna

anna.krona@edu.mjolby.se

Kroonder, Veronica

veronica.kroonder@mjolby.se

Kåhlin, Nina

nina.kahlin@edu.mjolby.se

Larsson, Cecilia

cecilia.larsson@mjolby.se

Ledin, Benny

benny.ledin@edu.mjolby.se

Leek, Anna

anna.leek@edu.mjolby.se

Liljeblad, Elias

elias.liljeblad@mjolby.se

Liljedahl, Felicia

felicia.liljedahl@mjolby.se

Lindberg, Martin

martin.lindberg@edu.mjolby.se

Lindqvist, Anders

anders.lindqvist@mjolby.se

Malmén, Linda

linda.malmen@edu.mjolby.se

Mellqvist, Kristina

kristina.mellqvist@edu.mjolby.se

Nilsson, Charlotte

charlotte.nilsson@mjolby.se

Nindereye, Liliane

liliane.nindereye@edu.mjolby.se

Nordquist, Katarina

katarina.nordquist@mjolby.se

Nordström, Charlotte

charlotte.nordstrom@edu.mjolby.se

Nordwall, Marie

marie.nordwall@mjolby.se

Nyström, Lars

lars.nystrom@edu.mjolby.se

Odén Zako, Susanne

susanne.zako-oden@edu.mjolby.se

Olefalk, Hanna

hanna.olefalk@edu.mjolby.se

Olsson, Carin

carin.olsson@edu.mjolby.se

Palmér, Martin

martin.palmer@mjolby.se

Paulsson, Joakim

joakim.paulsson@mjolby.se

Persson, Johan

johan.persson@edu.mjolby.se

Persson, Per

per.persson@edu.mjolby.se

Pettersson Löfvendahl, Gunilla

gunilla.lofvendal-pettersson@mjolby.se

Sandberg, Fredrik

fredrik.sandberg@mjolby.se

Sandberg, Viktor

viktor.sandberg@edu.mjolby.se

Selim, Liv

liv.selim@edu.mjolby.se

Spång, Nina

nina.spang@mjolby.se

Staaf, Jessica

jessica.staaf@mjolby.se

Strand, Maria

maria.strand@edu.mjolby.se

Sundström, Oscar

oscar.sundstrom@mjolby.se

Svensson, Robert

robert.svensson@mjolby.se

Svensson, Ulrika

ulrika.svensson2@edu.mjolby.se

Söderström, Elin

elin.soderstrom@edu.mjolby.se

Tuvesson, Patrick

patrick.tuvesson@edu.mjolby.se

Törne, Jakob

jakob.torne@mjolby.se

Wall, Emelie

emelie.wall@edu.mjolby.se

Wikström, Johanna

johanna.wikstrom@edu.mjolby.se

Wängström, Maria

maria.wangstrom@edu.mjolby.se

Yngve, Patrik

patrik.yngve@mjolby.se

Åberg, Hampus

hampus.aberg@mjolby.se

Öberg, Christer

christer.oberg@edu.mjolby.se

Pousette, Anna

anna.pousette@edu.mjolby.se