Kontakta Lagmansskolan

Här finns en lista med kontaktuppgifter till lärare på Lagmansskolan samt kontaktuppgifter till övrig administrativ personal.

Ledning och övrig personal

Titel

Namn, e-post och telefon

tf Rektor Alfa

Peter Tollsten

peter.tollsten@mjolby.se

010-234 54 91

Rektor Beta

Joachim Stigenhed

joachim.stigenhed@mjolby.se

010-234 54 21

Biträdande rektor

Malin Ekdahl

malin.ekdahl@edu.mjolby.se

010-234 53 50

Skoladministratör

Lotta Nilsson

charlotte.nilsson@mjolby.se

010-234 53 93

Skoladministratör

Tina Karlsson

kristine.karlsson@mjolby.se 

010-234 52 62

Studie- och yrkesvägledare

Nina Spång

nina.spang@mjolby.se

010-234 59 19

Kurator

Jonatan Falklöf

jonatan.falklof@mjolby.se

010-234 59 83

Kurator

Ivanella Halilovic

ivanella.halilovic@mjolby.se

010-234 52 64

Skolsköterska

Laila Sandström

laila.sandstrom@mjolby.se

010-234 52 56

Skolsköterska

Susanna Boström

susanna.bostrom@mjolby.se

010-234 52 69

Lärare

Efternamn

Förnamn

E-post

Telefonnummer

Ahlstedt

Jenny

jenny.ahlstedt@mjolby.se

Al-Haddad

Yahya

yahya.al-haddad@mjolby.se

010-234 67 18

Alm

Kenneth

kenneth.alm@mjolby.se

010-234 68 22

Andersson

Karin

karin.andersson@edu.mjolby.se

010-234 52 63

Avelöv

Alexander

alexander.avelov@mjolby.se

010-234 68 21

Belwin

Charlie

charlie.belwin@mjolby.se

Blomkvist

Mattias

mattias.blomkvist@edu.mjolby.se

Bronska

Anna

anna.bronska@mjolby.se

010-234 67 19

Can

Gabriel

gabriel.can@edu.mjolby.se

010-234 52 54

Can

Indere

indere.can@edu.mjolby.se

Danckwardt-Lillieström

Elin

elin.danckwardt-lilliestrom@edu.mjolby.se

010-234 67 21

Davidsson

Elisabet

elisabet.davidsson@edu.mjolby.se

010-234 67 22

Davidsson

Marie

marie.davidsson@edu.mjolby.se

010-234 54 40, 010-234 68 14

Davour

Matz

matz.davour@edu.mjolby.se

Dervishi

Denis

denis.dervishi@utb.mjolby.se

Ekberg Karlfeldt

Jenny

jenny.karlfeldt-ekberg@edu.mjolby.se

010-234 60 67

Ekeblad

Vania

vania.ekeblad@edu.mjolby.se

010-234 68 24

Eklund

Cecilia

cecilia.eklund@edu.mjolby.se

010-234 67 23

Ekman Fröjd

Ingela

ingela.frojd-ekman@edu.mjolby.se

010-234 67 29

Elebring

Viktoria

viktoria.elebring@edu.mjolby.se

010-234 67 24

Elfvingsson

Hans

hans.elfvingsson@edu.mjolby.se

010-234 67 25

Eriksson Svensk

Birgitta

birgitta.svensk-eriksson@edu.mjolby.se

010-234 67 12

Eriksson

Erika

erika.eriksson@mjolby.se

010-234 67 26

Flodin

Catrine

catrine.flodin@edu.mjolby.se

010-234 52 66

Forsberg

Nina

nina.forsberg@edu.mjolby.se

010-234 67 27

Forss

Daniel

daniel.forss@edu.mjolby.se

010-234 68 30

Freij

Anna

anna.freij@edu.mjolby.se

010-234 67 28

Gudjonsson

Fredrik

fredrik.gudjonsson@edu.mjolby.se

010-234 67 20

Gånge

Anna

anna.gange@edu.mjolby.se

010-234 67 30

Hagberg

Åsa

asa.hagberg@edu.mjolby.se

010-234 52 63

Hansson

Michaela

michaela.hansson@edu.mjolby.se

010-234 68 27

Hennerberg

Andreas

andreas.hennerberg@edu.mjolby.se

010-234 67 31

Hjalmarsson

Emelie

emelie.hjalmarsson@edu.mjolby.se

Hoffman

Josefin

josefin.hoffman@edu.mjolby.se

010-234 67 98

Hultqvist

Jennie

jennie.hultqvist@edu.mjolby.se

010-234 67 32

Jackson

Frida

frida.jackson@edu.mjolby.se

010-234 68 20

Jahic

Mujo

mujo.jahic@edu.mjolby.se

010-234 67 33

Johansen

Julia

julia.johansen@mjolby.se

010-234 68 22

Johansson

Axel

axel.johansson@mjolby.se

010-234 68 18

Johansson

Maria

mariak.johansson@edu.mjolby.se

010-234 67 00

Johansson

Robert

robert.johansson@edu.mjolby.se

010-234 67 01

Karlsson

Tove

tove.karlsson@mjolby.se

010-234 68 23

Knutsson Bolmgren

Marie

marie.bolmgren-knutsson@edu.mjolby.se

Kroonder

Veronica

veronica.kroonder@mjolby.se

010-234 68 25

Kåhlin

Nina

nina.kahlin@edu.mjolby.se

010-234 67 02

Larsson

Karl

karl.larsson@edu.mjolby.se

Leek

Anna

anna.leek@edu.mjolby.se

010-234 68 21

Liljedahl

Elisabet

elisabet.liljedahl@mjolby.se

Liljedahl

Felicia

felicia.liljedahl@mjolby.se

Lindberg

Martin

martin.lindberg@edu.mjolby.se

010-234 67 03

Malmén

Linda

linda.malmen@edu.mjolby.se

010-234 67 05

Mellqvist

Kristina

kristina.mellqvist@edu.mjolby.se

010-234 67 06

Myrberg

Maria

maria.myrberg@edu.mjolby.se

010-234 67 07

Mårtensson Jansson

Oskar

oskar.martensson-jansson@mjolby.se

Nilsson

Julia

julia.nilsson@mjolby.se

010-234 52 58

Nindereye

Liliane

liliane.nindereye@edu.mjolby.se

010-234 68 31

Nordquist

Katarina

katarina.nordquist@mjolby.se

010-234 67 08

Nordström

Charlotte

charlotte.nordstrom@edu.mjolby.se

010-234 68 17

Nordwall

Marie

marie.nordwall@mjolby.se

010-234 68 26

Nyström

Lars

lars.nystrom@edu.mjolby.se

010-234 67 09

Odén Zako

Susanne

susanne.zako-oden@edu.mjolby.se

010-234 67 16

Olefalk

Hanna

hanna.olefalk@edu.mjolby.se

010-234 54 41

Olsson

Carin

carin.olsson@edu.mjolby.se

010-234 67 10

Paulsson

Joakim

joakim.paulsson@mjolby.se

010-234 68 28

Persson

Johan

johan.persson@edu.mjolby.se

010-234 68 16

Persson

Per

per.persson@edu.mjolby.se

010-234 68 26

Pettersson Löfvendahl

Gunilla

gunilla.lofvendal-pettersson@mjolby.se

010-234 67 04

Prytz

Jillian

jillian.prytz@mjolby.se

010-234 68 19

Runemark

Anna

anna.runemark@mjolby.se

010-234 67 11

Salmeus

Zara

zaraM.salmeus@edu.mjolby.se

010-234 67 98

Selim

Liv

liv.selim@edu.mjolby.se

010-234 60 66

Spång

Nina

nina.spang@mjolby.se

010-234 59 19

Staaf

Jessica

jessica.staaf@mjolby.se

Strand

Maria

maria.strand@edu.mjolby.se

010-234 60 33

Sturesson

Angelica

angelica.sturesson@mjolby.se

010-234 68 29

Svensson

Robert

robert.svensson@mjolby.se

010-234 67 13

Svensson

Ulrika

ulrika.svensson2@edu.mjolby.se

010-234 68 15

Tuvesson

Patrick

patrick.tuvesson@edu.mjolby.se

010-234 52 63

Törne

Jakob

jakob.torne@mjolby.se

010-234 54 40, 010-234 68 14

Unemo

Maria

maria.unemo@mjolby.se

010-234 67 14

Wickström

Stina

stina.wickstrom@mjolby.se

Wängström

Maria

maria.wangstrom@edu.mjolby.se

010-234 67 15

Öberg

Christer

christer.oberg@edu.mjolby.se

010-234 67 17

Senast publicerad