Personal och expeditioner på Trojenborgsskolan


Kontaktuppgifter

Titel/plats

Namn, e-post, telefon

Rektor

Johan Lindskog
johan.lindskog@mjolby.se

010-234 5832

Fritidsgården

010-234 5840

Kurator

Jennifer Sjöstrand

jennifer.sjostrand@mjolby.se

010-234 5847

Lokalvårdare

Åsa Nagy
010-234 5911

Socialkoordinator

Johanna Jaginder

johanna.jaginder@mjolby.se

010-234 6886

Personalrum

010-234 5834

Skoladministratör

Maria Jildentun

maria.jildentun@mjolby.se
010-234 5830

Skolbibliotekarie

Pernilla Anderzén

pernilla.anderzen@mjolby.se

010-234 6885

Kock

Linda Nilzén

linda.nilzen@mjolby.se

010-234 5842

Frånvaroanmälan
specialkost

072-502 49 79 (sms)

Skolsköterska

Lena Andersson

lena.andersson@mjolby.se

010-234 5843

Specialpedagog

Anna Pettersson

anna.s.pettersson@mjolby.se

010-234 5505

Studie- och yrkesvägledare

Vakant

Skolvaktmästare

Per Hilding

per.hilding@mjolby.se

010-234 5835



Personal Trojenborgsskolan

Namn

E-post

Ämne

Adolfsson Tommy

tommy.adolfsson@edu.mjolby.se

Idrott

Andersson Charlotte

charlotte.andersson@edu.mjolby.se

Tx-slöjd,Matematik

Appelqvist Caroline

caroline.appelqvist@edu.mjolby.se

Franska, Engelska

Bolin Jonas

jonas.bolin@mjolby.se

Matematik, No-ämnen, Idrott

Blom Sissel

sissel.blom@mjolby.se

Tx-slöjd, Engelska

Cahling Camilla

camilla.cahling@edu.mjolby.se

Elevassistent

Carlsson, Henrietta

henrietta.carlsson@mjolby.se

SO-ämnen, Svenska

Dahlström Lars-Åke

lars-ake.dahlstrom@edu.mjolby.se

Trä- & metallslöjd

Danho, Oraka

oraka.danho@mjolby.se

Engelska, So-ämnen

Fors Anna

anna.fors@edu.mjolby.se

Svenska, Engelska

Gabert Ann

ann.gabert@edu.mjolby.se

Teknik, Matematik

Karlsson Cathrine

cathrine.karlsson@edu.mjolby.se

Matematik, No-ämnen

Malmström Susanne

susanne.malmstrom@mjolby.se

Spanska, Engelska

Nilsson Felix

felix.nilsson@mjolby.se

SO-ämnen

Nordkvist Marjorie

marjorie.nordkvist@mjolby.se

Bild

Powell Julia

julia.powell@mjolby.se

Svenska

Sandell Christopher

christopher.sandell@edu.mjolby.se

So-ämnen

Valler Robert

robert.valler@edu.mjolby.se

Tyska, Engelska

Wahlström Gabriella

gabriella.wahlstrom@mjolby.se

Svenska

Valyukh Iryna

iryna.valyukh@mjolby.se

Matematik, No-ämnen

Wedberg Margareta

margareta.wedberg@mjolby.se

Matematik, No-ämnen

Willerton Nicole

nicole-birgitta.willerton@mjolby.se

Musik

Örnvall Eva

eva.ornvall@edu.mjolby.se

Hemkunskap

Senast publicerad