Till innehållet
Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun
Bild  på Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun
Glada elever.

UTBILDNING & BARNOMSORG

Kontaktlista för Egebyskolan


Kontaktlista

Titel/plats

Namn, e-post, telefon


Rektor


Ros-Marie Pettersson
ros-marie.pettersson@mjolby.se

0142-853 01

Biträdande rektor

Karin Persson

karin.persson@mjolby.se

0142-853 81


Skoladministratör


Melina Ingesson

melina.ingesson@mjolby.se

0142 - 855 53
076 - 1349231

Särskolan

0142 - 855 57
073 - 0602784

Skolsköterska

Annika Edberg
annika.edberg@mjolby.se
0142 - 852 99

Skolmåltidsköket

0142 - 853 04

Förskoleklass
Sörgården

fritidsegeby@utb.mjolby.se

0142 - 854 25
073 - 060 27 73

Fritidshem
Körsbärsdalen


fritidsegeby@utb.mjolby.se

0142-853 02
073-060 27 73 

Fritidshem
Mattisborgen

fritidsegeby@utb.mjolby.se

0142 - 854 37
073 - 060 27 04

Fritidshem
Katthult

fritidsegeby@utb.mjolby.se

0142 - 85099
070 - 2962879

Fritidshem
Snickargården

fritidsegeby@utb.mjolby.se

0142 - 366060
072 - 2424974

Lärare Förskoleklass

Marie-Louise Kinell
marie-louise.kinell@edu.mjolby.se

Lärare Förskoleklass

Mattias Johnsson

mattias.johansson@edu.mjolby.se

Lärare Förskoleklass

Liselotte Östling

liselotte.ostling@edu.mjolby.se

Lärare Förskoleklass

Jonna Pettersson

jonna.pettersson@edu.mjolby.se

Lärare 1A

Nina Gustafsson

catarina.gustafsson@edu.mjolby.se

Lärare 1A

Emma Jonsson

emma.jonsson@edu.mjolby.se

Lärare 1B

Johan Idinge

johan.idinge@edu.mjolby.se

Lärare 1B

Ulrika Nynäs

ulrika.nynas@edu.mjolby.se

Lärare 2A

Helena Rundström

helena.rundstrom@edu.mjolby.se

Lärare 2A

Sofia Eklöf

sofia.eklof@edu.mjolby.se

Lärare 2B

Jan Karlsson

jano.karlsson@edu.mjolby.se

Lärare 2B

Frida Haraldsson

frida.haraldsson@edu.mjolby.se

Lärare 3A

Jessica Sundqvist

jessica.sundqvist@edu.mjolby.se

Lärare 3A

Elin Samuelsson

elin.samuelsson@edu.mjolby.se

Lärare 3B

Besna Simsek

besna.simsek@edu.mjolby.se

Lärare 3B

Sanna Disland

sanna.disland@edu.mjolby.se

Lärare träningsskolan

Eleonor Pettersson

eleonor.pettersson@edu.mjolby.se

Lärare träningsskolan

Maria Johansson

maria.johansson@edu.mjolby.se

Lärare träningsskolan

Maria Eriksson

maria.eriksson@edu.mjolby.se

Lärare träningsskolan

Lena Whiss-Collin

lena.whisscollin@mjolby.se

Lärare träningsskolan

Matilda Andersson

matilda.andersson@edu.mjolby.se

Lärare träningsskolan

Elin Hultman

elin.hultman@mjolby.se