Kontakta Normlösa skola

Kontaktuppgifter

Titel/plats

Namn, e-post, telefon

Fritids

normlosa.fritidshem@mjolby.se
072-516 77 49

Lärare i förskoleklass, 1

Helena Larsson

helena.larsson@mjolby.se

Lärare i årskurs 2,3

Camilla Åkeson
camilla.akeson@mjolby.se

Lärare i årskurs 4,5,6

Johanna Wernström,
johanna.wernstrom@mjolby.se 

Wajdan Mohammad

wajdan.mohammad@mjolby.se

Textilslöjd i årskurs 3-5
Klämmetorpsskolan

Agneta Ottosson

agneta.ottosson@mjolby.se

Trä- och metallslöjd i årskurs 3-5
Klämmetorpsskolan

Jonas Edin
jonas.edin@mjolby.se

Idrott o hälsa i årskurs 3-5

Klämmetorpsskolan

Martin Ström

martin.strom@mjolby.se

Rektor

Åsa-Pia Svalin
asa-pia.svalin@mjolby.se
010-234 52 97

Skoladministratör

Ann-Sofie Lundström

Ann-Sofie.Lundstrom@mjolby.se
010-234 56 21

Skolsköterska,

(finns på Lindbladsskolan)

Maria Karlsson
maria.karlsson@mjolby.se

Skolläkare

Camilla Gårdman

camilla.gardman@mjolby.se

Skolkurator

Thomas Olsson

thomas.olsson@mjolby.se

010-234 54 28

Skolpsykolog

Maria Bradley

maria.bradley@mjolby.se

010-234 60 14

Logoped

Johanna Röed

johanna.roed@mjolby.se

010-234 57 67

Specialpedagog

Helene Jonsson

helene.jonsson@mjolby.se


Skolmåltidspersonal

Malin Rooswall

malin.rooswall@mjolby.se

010-234 62 11

sms 073-0929235

 


Senast publicerad