Bild  på Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun
Bild  på Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun

Meny

Personal på miljökontoret

Kontakt

Miljöchef

Jenny Asp-Andersson

Telefon: 0142-850 24

jenny.asp.andersson@mjolby.se

 

Assistenter

Petra Malm

Telefon: 0142-850 27

petra.malm@mjolby.se

 

Annika Tångring

Telefon: 0142-852 44

annika.tangring@mjolby.se

 

Livsmedelsinspektörer

Karin Fagerström, samordnare för livsmedelskontrollen (Tjänstledig)

Telefon: 0142-856 27

karin.fagerstrom@mjolby.se

 

Sanna Fredriksson, livsmedelskontroll (Tjänstledig)

Telefon: 0142-853 84

sanna.fredriksson@mjolby.se

 

Jenny Gustafsson, livsmedelskontroll och dricksvatten från enskild brunn

Telefon: 0142-859 89

karin.fagerstrom@mjolby.se

 

Elvisa Zahirovic, livsmedelskontroll

Telefon: 0142-852 42

elvisa.zahirovic@mjolby.se

 

Niklas Karlsson, livsmedelskontroll

Telefon: 0142-850 27

niklas.karlsson2@mjolby.se

 

Miljö- och hälsoskyddsinspektörer

Cajsa Eriksson, samordnare för miljöskydd

Telefon: 0142-850 28

cajsa.eriksson@mjolby.se

 

Linnéa Andersson, miljöskydd, enskilda avlopp

Telefon: 0142-859 52

linnea.andersson@mjolby.se

 

Carl Arrhenius, enskilda avlopp

Telefon: 0142-852 30

carl.arrhenius@mjolby.se

 

Miljöinspektörer

Cia Kågedal, miljöskydd

Telefon: 0142-851 23

cia.kagedal@mjolby.se

 

David Hansevi, ställföreträdande miljöchef, samordnare för hälsoskydd

Telefon: 0142-859 58

david.hansevi@mjolby.se

 

Cia Kågedal, miljöskydd

Telefon: 0142-851 23

cia.kagedal@mjolby.se

 

Henric Rehnmark, hälsoskydd och energi-och klimatrådgivare

Telefon: 0142-859 73

henric.rehnmark@mjolby.se

 

Kommunekolog

Anna Carpholm

Telefon: 0142-853 86

anna.carpholm@mjolby.se

Kontakt

E-post: mjolbykommun@mjolby.se
Telefon: växel 0142-850 00
Burensköldsvägen 11, 595 80 Mjölby
Organisationsnummer: 212000-0480

Logga in

Mjölby kommun i sociala medier

Innehåll: Petra Malm
Senast ändrad av: David Hansevi
Uppdaterad: 2018-05-14
Publicerad: 2009-09-30

Mjölby kommun i sociala medier

Kontakt

E-post: mjolbykommun@mjolby.se
Telefon: växeln 0142-850 00
Burensköldsvägen 11, 595 80 Mjölby
Organisationsnummer: 212000-0480

Logga in