Bildlänk till förstasidan för Mjölby kommun
torsdag 18 januari 2018
Mjölby kommun

Personal på Vifolkaskolan F-6

Namn:

Telefon:

E-post:

Expedition

 

 

Petersson Eva-Lott, rektor

0142-856 20

Maila till Eva-Lott

Fritidshem, klockan 6-18

070-327 74 71

Maila till fritidshemmet

Expedition, Ann-Sofie Lundström

0142-856 21

ann-sofie.lundstrom@mjolby.se

Fritidsavdelningar


 

Hajen

0142-856 23

070-243 30 44

 

Delfinen

0142-856 32

072-513 68 13


Pandan

0142-856 22

070-281 84 64


Personalrum

0142-856 25

telefonsvarare finns

Personal

 

 

Andersson Gunilla, förskollärare

 åk 1

Maila till Gunilla

Björk Felicia, elevassistent


Felicia.Bjork@edu.mjolby.se

Collin Elisabeth, fritidspedagog


Studieledig

Duvander Henrik, lärare

åk 4, 6

Henrik.Duvander@edu.mjolby.se

Ekdahl Malin, förstelärare

 åk 5

malin.ekdahl@edu.mjolby.se

Forss Kicki, lärare

 åk 6

Maila till Kicki

Franzén Matilda, fritidspedagog

musik

Matilda.Franzen@edu.mjolby.se

Gilje Sara, fritidspedagog


Sara.Gilje@mjolby.se

Gustafsson Margreth, fritidspedagog


Margreth.Gustafsson@edu.mjolby.se

Hagsten Astrid, fritidspedagog


Astrid.Hagsten@edu.mjolby.se

Hamrer Alf Margareta, elevassistent


Margareta.HamrerAlf@edu.mjolby.se

Hedblom Anna, elevassistent


Anna.Hedblom@edu.mjolby.se

Hedström Maria, lärare textil

slöjd

Maria.Hedstrom@edu.mjolby.se

Hendrikson Susanne, förstelärare

åk 2

Susanne.Hendrikson@edu.mjolby.se

Hwasser Fia, förskollärare


Föräldraledig

Johansson Kåberg Jan, elevassistent


Jan.Johansson-Kaberg@mjolby.se

Junekind Sara, fritidspedagog

 

Maila till Sara

Karlsson Monica, spec.lärare

 

Maila till Monica

Liljegren Helena, lärare

 åk 1

Maila till Helena

Liljegren Madelene, lärare

 

Maila till Madeleine

Mohlin Anneli, lärare

åk 4

anneli.mohlin@edu.mjolby.se

Nilsson Linus, elevassistent


Linus.Nilsson@mjolby.se

Nilsson Sofie, lärare

åk 6

Sofie.Nilsson@mjolby.se

Palm Rose-Marie, lärare

F-klass

Maila till Rose-Marie

Sjöberg Lena, förskollärare

F-klass

Lena.Sjoberg@edu.mjolby.se

Skinner Sherri, lärare

åk 3

Sherri.Skinner@edu.mjolby.se

Spångberg Angelica, fritidspedagog


Angelica.Spangberg@edu.mjolby.se

Storm Adam, fritidspedagog

idrott

Adam.Storm@edu.mjolby.se

Ström Martin, lärare

 åk 3, idrott

martin.strom@edu.mjolby.se

Ståhl Liselotte, spec.lärare

 

liselotte.stahl@edu.mjolby.se

Svalin Åsa-Pia, lärare

 åk 5

Maila till Åsa-Pia

Waldau Lie, fritidspedagog

 

Maila till Lie

Wass Andreas, Fritidspedagog


Andreas.Wass@edu.mjolby.se

Widh Karin, lärare

åk 2

Karin.Widh@edu.mjolby.se




Brandin Jenny, kurator

0142-856 01

Maila till Jenny

Eriksson Anita, skolsköterska

0142-856 24

Maila till Anita

Högberg Gunnar, vaktmästare

0142-856 04

Maila till Gunnar

Skolrestaurang

0142-856 11

Maila till skolrestaurangen

Förskoleklass

Innehåll: Eva-Lott Petersson

Senast publicerad: 2018-01-04

Senast ändrad av: Ann-Sofie Lundström

 Utskriftsvänlig version

Innehåll: Eva-Lott Petersson

Senast publicerad: 2018-01-04

Senast ändrad av: Ann-Sofie Lundström