Bildlänk till förstasidan för Mjölby kommun
fredag 19 januari 2018
Mjölby kommun

Kontakta oss på Lagmansskolan

Rektor Alfa, Anna Andersson
Telefon: 0142-853 50
E-post: anna.andersson@mjolby.se

Rektor Beta, Joachim Stigenhed
Telefon: 0142-854 21
E-post: joachim.stigenhed@mjolby.se

Biträdande rektor Peter Tollsten
Telefon:0142-854 91
E-post: peter.tollsten@mjolby.se

Skoladministratör Lotta Nilsson
Telefon: 0142-853 93
E-post: lotta.nilsson@mjolby.se

Skoladministratör Tina Karlsson
Telefon: 0142-852 62
E-post: kristine.karlsson@mjolby.se 

Studie- och yrkesvägledare Nina Spång
Telefon: 0142-859 19
E-post: nina.spang@mjolby.se

Elevhälsa

Kurator Jonatan Falklöf
Telefon: 0142-852 64
E-post: jonatan.falklof@mjolby.se

Kurator Susanne Göransson
Telefon: 0142-859 83
E-post: susanne.goransson@mjolby.se

Skolsköterska Laila Sandström
Telefon: 0142-852 56
E-post: laila.sandstrom@mjolby.se

Skolsköterska Lisa Eriksson
Telefon: 0142-852 69
E-post: lisa.eriksson@mjolby.se

Till sidan om elevhälsa/resursenhetöppnas i nytt fönster

 

Handledare Åk 4-9 och GrundsärPDF

 

Personallista LagmansskolanPDF

Innehåll: Peter Tollsten

Senast publicerad: 2017-10-19

Senast ändrad av: Peter Tollsten

 Utskriftsvänlig version

Innehåll: Peter Tollsten

Senast publicerad: 2017-10-19

Senast ändrad av: Peter Tollsten

Lagmansskolan

Lagmansgatan 34
595 52 Mjölby
lagmansskolan@mjolby.se

Rektor alfa
Anna Andersson
Telefon: 0142-853 50               anna.andersson@mjolby.se

Rektor beta
Joachim Stigenhed
Telefon: 0142-854 21
joachim.stigenhed@mjolby.se

Biträdande rektor
Peter Tollsten
Telefon: 0142-854 91
peter.tollsten@mjolby.se