Bildlänk till förstasidan för Mjölby kommun
fredag 19 januari 2018
Mjölby kommun

Kontakta oss på Bjälbotullskolan


Kontaktlista

Namn:

Telefon:

E-postadress:

 

Margareta Melin Lorentzon, rektor

0142-858 20

margareta.melin.lorentzon@mjolby.se

 

Lena Ingelfeldt

0142-858 25

Lena.Ingelfeldt@mjolby.se

 

Personalrum

0142-858 26

 

 

Kök

0142-858 29

 

 

Bibliotek


Helena.Ekberg@edu.mjolby.se

 

Klass 3, 4-5

0142-858 27

 

 

Förskoleklass, 1, 2 och Fritids

0142-858 28

 

 

 

 

 

 

Övrig personal:

 

 

 





Nordlund Frida

 

Frida.Nordlund@edu.mjolby.se

 

Florhed Tina

 

tina.florhed@edu.mjolby.se

 

Forsberg Fredrik

 

fredrik.forsberg@edu.mjolby.se

 

Hedestad Hanna

 

hanna.hedestad@edu.mjolby.se

 

Hultebring Helen

 

Helen.Hultebring@edu.mjolby.se

 

Karlberg Mike

 

Mike.Karlberg@mjolby.se

 

Gilje Halvarsson, Malin

 

Malin.Halvarsson-Gilje@edu.mjolby.se

 


 


 

Edvardsson Karin

 

karin.edvardsson@edu.mjolby.se

 


 


 

Johansson Evelina

 

evelina.johansson@edu.mjolby.se

 

Wallin-Andersson Anna

 

Anna.Wallin-Andersson@edu.mjolby.se

 

Larsson Inger

 

inger.larsson@edu.mjolby.se

 

Mejsholm Ida

 

ida.mejsholm@edu.mjolby.se

 

Forsman Elin

 

Elin.Forsman@edu.mjolby.se

 

Jonsson Mikael

 

mikael.jonsson@edu.mjolby.se

 

Schenström Frida

 

frida.schenström@edu.mjolby.se

 

Nilsson Maria

 

Maria.Nilsson@edu.mjolby.se

 

Åhnby-Sandstedt Birgit

 

birgit.ahnby-sandstedt@edu.mjolby.se

 

Vidblom Douglas

 

Douglas.Vidblom@edu.mjolby.se

 

 

Innehåll: Inger Larsson, Lena Ingelfeldt

Senast publicerad: 2018-01-17

Senast ändrad av: Lena Ingelfeldt

 Utskriftsvänlig version

Innehåll: Inger Larsson, Lena Ingelfeldt

Senast publicerad: 2018-01-17

Senast ändrad av: Lena Ingelfeldt

Bjälbotullskolan

Rektor
Margareta Melin Lorentzon
Telefon: 0142-858 20

Skolexpedition
Telefon: 0142-858 25

Personalrum
Telefon: 0142-858 26

bjalbotullskolan@mjolby.se

Adress: Tullvägen 1, Box 136
596 33 Skänninge