Bildlänk till förstasidan för Mjölby kommun
tisdag 16 januari 2018
Mjölby kommun

Medarbetare på Lindbladsskolan

Kontakta oss

Namn:

Telefon:

E-postadress

Margareta Melin Lorentzon, rektor

0142-858 20

margareta.melin.lorentzon@mjolby.se

Lena Ingelfeldt, skoladministratör

0142-858 25

lena.ingelfeldt@mjolby.se

Bibiotek


Helena.Ekberg@edu.mjolby.se

Personalrum

0142-858 21

 

Kök

0142-858 24

 

Förskoleklass, fritids

0142-858 22

 

 

 

 

Övrig personal:

 

 

Maja Beslic

 

Maja.Beslic@edu.mjolby.se

Irene Eriksson

 

irene.eriksson@edu.mjolby.se

Susanne Eskilsson

 

Susanne.Eskilsson@edu.mjolby.se

Fredrik Forsberg

 

fredrik.forsberg.@edu.mjolby.se

Eva Fransson

 

Eva.Fransson@edu.mjolby.se

Louise Halvander

 

louise.halvander@edu.mjolby.se

Helena Hedlund

 

helena.hedlund@edu.mjolby.se

Kerstin Hensing

 

kerstin.hensing@edu.mjolby.se

Matilda Jönsson

 

matilda.jonsson@edu.mjolby.se

Sofie Karlberg

 

Sofie.Karlberg@edu.mjolby.se

Marina Karlsson Moore

 

marina.karlssonmoore@edu.mjolby.se

Anna Lindgren

 

anna.lindgren@edu.mjolby.se

Therese Lönning

 

Therese.Lonning@edu.mjolby.se

Åsa Glanz Nordin

 

asa.nordin@edu.mjolby.se

Michal Mrozinski

 

Michal.Mrozinski@edu.mjolby.se

Marita Olovsson

 

marita.olovsson@edu.mjolby.se

Eva Olofsson

 

eva.olofsson@edu.mjolby.se

Marie-Louise Orest

 

marie-louise.orest@edu.mjolby.se

Olivia Palm

 

Olivia.Palm@edu.mjolby.se

Evelyn Rodriguez

 

Evelyn.Rodriguez@edu.mjolby.se

Beatrice Wiktorsson

 

Beatrice.Wiktorsson@edu.mjolby.se

Stina Wickström

 

Stina.Wickstrom@edu.mjolby.se

Malena Öhlander

 

malena.ohlander@edu.mjolby.se

Ingmarie Åström

 

ingmarie.astrom@edu.mjolby.se

Christine Ekström

 

Christine.Ekstrom@edu.mjolby.se

 

 

 

 

Innehåll: Irene Eriksson

Senast publicerad: 2016-11-22

Senast ändrad av: Lena Ingelfeldt

 Utskriftsvänlig version

Innehåll: Irene Eriksson

Senast publicerad: 2016-11-22

Senast ändrad av: Lena Ingelfeldt

Lindbladsskolan

Rektor
Margareta Melin Lorentzon
Telefon: 0142-858 20
Fax: 0142-404 57 

Skoladministratör
Telefon: 0142-858 25

lindbladsskolan@mjolby.se

Adress
Mjölbygatan 9-11, 596 34 Skänninge