Bild  på Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun
Bild  på Mjölby kommuns vapensköld som även länkar till startsidan för Mjölby kommun

Meny

Fotografi av flicka som sitter i skolbänk
Fotografi av flicka som sitter i skolbänk

Medarbetare på Lindbladsskolan

Kontakta oss

Namn:

Telefon:

E-postadress

Margareta Melin Lorentzon, rektor

0142-858 20

margareta.melin.lorentzon@mjolby.se

Lena Ingelfeldt, skoladministratör

0142-858 25

lena.ingelfeldt@mjolby.se

Bibliotek


Helena.Ekberg@edu.mjolby.se

Personalrum

0142-858 21

 

Kök

0142-858 24

 

Förskoleklass, fritids

0142-858 22

 

 

 

 

Övrig personal:

 

 


 


Irene Eriksson

 

irene.eriksson@edu.mjolby.se

Susanne Eskilsson

 

Susanne.Eskilsson@edu.mjolby.se

Fredrik Forsberg

 

fredrik.forsberg.@edu.mjolby.se

Eva Fransson

 

Eva.Fransson@edu.mjolby.se

Louise Halvander

 

louise.halvander@edu.mjolby.se

Helena Hedlund

 

helena.hedlund@edu.mjolby.se

Kerstin Hensing

 

kerstin.hensing@edu.mjolby.se

Matilda Jönsson

 

matilda.jonsson@edu.mjolby.se

Sofie Karlberg

 

Sofie.Karlberg@edu.mjolby.se

Marina Karlsson Moore

 

marina.karlssonmoore@edu.mjolby.se

Anna Lindgren

 

anna.lindgren@edu.mjolby.se

Therese Lönning

 

Therese.Lonning@edu.mjolby.se

Cecilia Karlsson

 

Cecilia.Karlsson@edu.mjolby.se

Michal Mrozinski

 

Michal.Mrozinski@edu.mjolby.se

Marita Olovsson

 

marita.olovsson@edu.mjolby.se

Eva Olofsson

 

eva.olofsson@edu.mjolby.se

Marie-Louise Orest

 

marie-louise.orest@edu.mjolby.se

Olivia Palm

 

Olivia.Palm@edu.mjolby.se

Evelyn Rodriguez

 

Evelyn.Rodriguez@edu.mjolby.se


 


Stina Arvstrand-Wickström

 

Stina.Arvstrand.Wickstrom@edu.mjolby.se

Malena Öhlander

 

malena.ohlander@edu.mjolby.se

Ingmarie Åström

 

ingmarie.astrom@edu.mjolby.se

Sabina Ramqvist

 

Sabina.Ramqvist@edu.mjolby.se

 

 

 

 

Kontakt

Rektor

Margareta Melin Lorentzon
Telefon: 0142-858 20

margareta.melin.lorentzon@mjolby.se

 

Skoladministratör

Telefon: 0142-858 25

lindbladsskolan@mjolby.se

Adress: Mjölbygatan 9-11, 596 34 Skänninge

Kontakt

E-post: mjolbykommun@mjolby.se
Telefon: växel 0142-850 00
Burensköldsvägen 11, 595 80 Mjölby
Organisationsnummer: 212000-0480

Logga in

Mjölby kommun i sociala medier

Innehåll: Irene Eriksson
Senast ändrad av: Lena Ingelfeldt
Uppdaterad: 2018-07-22
Publicerad: 2009-09-24

Mjölby kommun i sociala medier

Kontakt

E-post: mjolbykommun@mjolby.se
Telefon: växeln 0142-850 00
Burensköldsvägen 11, 595 80 Mjölby
Organisationsnummer: 212000-0480

Logga in