Bildlänk till förstasidan för Mjölby kommun
torsdag 18 januari 2018
Mjölby kommun

Förskoleklassen & årskurserna 1, 2 och 3

Arbetslaget kallas för B-enheten.

I förskoleklassen jobbar:
Lotta Westrin, förskollärare 
Anne-Charlotte.Westrin@edu.mjolby.se

Heléne Waldau Björk, fritidspedagog
Helen.Waldau-Bjork@edu.mjolby.se

I år 1 jobbar:
Ulrica Herdendal, lärare
Ulrica.Herdendal@edu.mjolby.se

Linda Lindberg, lärare
Linda.Lindberg@edu.mjolby.se

Lina Hjertstedt, lärare
Lina.Hjertstedt@edu.mjolby.se

I år 2 jobbar:
Sara Jansson, lärare
Sara.Jansson@edu.mjolby.se

Pia Eckerbom, lärare
Pia.Eckerbom@edu.mjolby.se

I år 3 jobbar:
Caroline Edlund, lärare
Caroline.Edlund@edu.mjolby.se

Annelie Lefdén, lärare 
Annelie.Lefden@edu.mjolby.se

I arbetslaget ingår också:
Anita Fritzon, lärare 
Anita.Fritzon@edu.mjolby.se

Lotta Strigner, fritidspedagog 
Lise-Lotte.Strigner@edu.mjolby.se

Gunnel Jegermalm, fritidspedagog
Gunnel.Jegermalm@edu.mjolby.se

Carina Larsén, förskollärare
Carina.Larsen@edu.mjolby.se

Åsa Samuelsson, lärare
Asa.Samuelsson@edu.mjolby.se

Innehåll: Lena Rothman

Senast publicerad: 2018-01-11

Senast ändrad av: Petra Unne-Karlsson

 Utskriftsvänlig version

Innehåll: Lena Rothman

Senast publicerad: 2018-01-11

Senast ändrad av: Petra Unne-Karlsson

Klämmestorpsskolan

Rektor
Lena Rothman
Telefon: 0142-856 30

Expedition och sjukanmälan
Telefon: 0142-856 31

klammestorpsskolan@mjolby.se

Besöksadress: Västerlösavägen 1 Mantorp

Postadress: Box 109, 590 20 Mantorp