Bildlänk till förstasidan för Mjölby kommun
onsdag 17 januari 2018
Mjölby kommun

Kontakta oss

Expedition och sjukanmälan, telefon: 0142-856 31
Idrottshall: 0142-856 34

Rothman, Lena, rektor telefon: 0142-856 30
E-post: lena.rothman@mjolby.se

Karlsson, Kicki, administratör telefon: 0142-853 49
E-post: kristina.karlsson@mjolby.se

Wiman, Kerstin, skolsköterska mobil: 073-060 27 99                                                kerstin.wiman@mjolby.se

Länk till levstöd/resursenhet växel: 0142-850 00

Fritidshem:
Villa Villekulla: 0142-856 33 För SMS: 070-532 06 36
Björngrottan: 0142-856 85  För SMS: 072-353 28 02

Personal

Namn

Mailadress

Titel

Albertsson Margareta

Margareta.Albertsson@edu.mjolby.se

Speciallärare, Multis

Almqvist Martina

Martina.Almqvist@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 6

Andersson Tobias

Tobias.Andersson@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 4

Berglund Mikael

Mikael.Berglund@edu.mjolby.se

Trä- och metallslöjd

Eckerbom Pia

Pia.Eckerbom@edu.mjolby.se

Grundskollärare

Edlund Caroline

Caroline.Edlund@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 3

Forsén Emma

Emma.Forsen@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 6

Franzén Linda

Linda.Franzen@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 5

Fritzson Anita

Anita.Fritzson@edu.mjolby.se

Grundskollärare, Multis

Hammarskjöld Susanne

Susanne.Hammarskjold@edu.mjolby.se

Grundskollärare, åk 5 och 6

Hedström Maria

Maria.Hedstrom@edu.mjolby.se

Textilslöjd

Herdendal Ulrica

Ulrica.Herdendal@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 1

Hjertstedt Lina

Lina.Hjertstedt@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 1

Ivarsson Johanna

Johanna.Ivarsson@edu.mjolby.se

Grundskollärare, åk 6

Jansson Sara

Sara.Jansson@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 2

Jegermalm Gunnel

Gunnel.Jegermalm@edu.mjolby.se

Fritidspedagog, förskoleklass och fritids

Jerner Anna

Anna.Jerner@edu.mjolby.se

Fritidspedagog, fritids

Karlsson Gunilla

Gunilla.Karlsson@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 5

Kellander Kristin

Kristin.Kellander@edu.mjolby.se

Grundskollärare, åk 6 och bibliotek

Kirch Josefine

Josefine.Kirch@edu.mjolby.se

Resurs, åk 4 och fritids

Landberg Karlsson Karin

Karin.Landberg-Karlsson@edu.mjolby.se

Fritidspedagog, Multis och fritids

Larsén Carina

Carina.Larsen@edu.mjolby.se 

Förskollärare, åk 2 och fritids

Lefdén Annelie

Annelie.Lefden@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 3

Lindberg Linda

Linda.Lindberg@edu.mjolby.se

Klasslärare i åk 1

Nyman Alexander

Alexander.Nyman@edu.mjolby.se

Resurs, åk 5 och fritids

Magnusson Martina

Martina.Magnusson@edu.mjolby.se

Resurs, åk 6 och fritids

Olsson Camilla

Camilla.Olsson@edu.mjolby.se 

Resurs, åk 4 och fritids

Pettersson Pelle

Per-Arne.Pettersson@edu.mjolby.se

Vaktmästare, resurs

Samuelsson Åsa

Asa.Samuelsson@edu.mjolby.se

Grundskollärare, Multis

Strigner Lotta

Lise-Lotte.Strigner@edu.mjolby.se

Fritidspedagog, åk 3 och fritids

Unné Karlsson Petra

Petra.Unne-Karlsson@edu.mjolby.se

Fritidspedagog, bild, musik och fritids

Waldau Björk Heléne

Helene.Waldau-Bjork@edu.mjolby.se

Fritidspedagog, klasslärare i förskoleklass

Westrin Lotta

Anne-Charlotte.Westrin@edu.mjolby.se

Förskollärare, klasslärare i förskoleklass

Öberg Mats

Mats.Oberg@edu.mjolby.se

Idrottslärare, fritidspedagog, musik




Morales Alexandra

Alexandra.Morales@mjolby.se

Skolrestaurangen

Grönedal Mia

Mia.Gronedal@mjolby.se

Skolrestaurangen




 

Innehåll: Petra Unné Karlsson

Senast publicerad: 2018-01-11

Senast ändrad av: Petra Unne-Karlsson

 Utskriftsvänlig version

Innehåll: Petra Unné Karlsson

Senast publicerad: 2018-01-11

Senast ändrad av: Petra Unne-Karlsson